Przeglądanie tagów

Osiem medali

Osiem medali

W Bańskiej Bystrzycy na Słowacji odbył się silny, międzynarodowy turniej kickboxingu WAKO SLOVAK OPEN. W zawodach ekipa klubów kickboxingu powiatu wejherowskiego – KTS-K GOSRiT Luzino oraz Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego wywalczyła osiem medali. Nasza reprezentacja wystąpiła pod szyldem Polskiego Związku Kickboxingu. W zawodach wzięło…
Czytaj więcej...

Loading...