Zwycięstwa WKB

Wejherowscy bokserzy doskonale spisali się na szczecińskich ringach, pokonując swoich rywali.

21 lutego br. ścisła kadra Wejherowskiego Klubu Bokserskiego „Gryf”, w składzie: Konrad Kaczmarkiewicz (kadet, najcięższa waga), Jakub Tomczak (kadet, waga do 60 kg) oraz Bartosz Tomczak (młodzik, waga do 68 kg) wraz ze szkoleniowcami Hubertem Skrzypczakiem oraz Wojciechem Wasiakowskim, wzięła udział w Turnieju Bokserskim „Puchar Ziem Nadbałtyckich” w Szczecinie.
Konrad Kaczmarkiewicz pokonał Remigiusza Rybaka ze „Skorpiona” Szczecin. Bartosz Tomczak jednogłośnie wygrał z zawodnikiem „Astorii” Bydgoszcz, natomiast Jakub Tomczak nie dał szans Kacprowi Niewiadomskiemu z KS Raszyn i również wygrał swój pojedynek jednogłośnie.
Warto zauważyć, że przeciwnik Kuby, Kacper Niewiadomski, w Mistrzostwach Polski Młodzików w Poznaniu, zdobył tytuł najlepszego technika mistrzostw. Wejherowski bokser będzie na pewno liczył się w zbliżających się Mistrzostwach Polski Kadetów.
Natomiast już w sobotę 7. marca odbędą się Okręgowe Mistrzostwa Juniorów i Turniej o Puchar Huberta Skrzypczaka. Zawody rozpoczną się o godz. 15.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Śmiechowskiej.

Komentarzy (0)
Dodaj komentarz