Zanim wręczą Oskary

ENEMEF: Noc Oscarowa to tradycyjna, coroczna okazja, aby zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek. Tym razem 20 lutego, na dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów można zobaczyć aż pięć filmów, które łącznie otrzymały 26 nominacji!

W repertuarze maratonu filmów oscarowych znalazły się: premierowo oparty na prawdziwej historii „Snajper”, tragikomiczny „Birdman”, wciągająca „Gra tajemnic” i dwie wybitne produkcje polskiego kina – „Ida” oraz w ramach pokazu specjalnego krótkometrażowa „Joanna”.
Maraton Oscarowy to nie tylko doskonała okazja, aby ocenić typowania Amerykańskiej Akademii Filmowej, ale także aby obejrzeć najważniejsze filmy ostatniego roku.
Noc Oskarowa odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino, m.in. w Rumi (Galeria Rumia, ul. Sobieskiego). Seans rozpocznie się o godz. 22.00, a koniec nastąpi ok. godz. 7.00 rano.
Bilety można kupić w kinie oraz przez internet. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl

Bilety dla Czytelników
Mamy dla naszych Czytelników 3 bezpłatne podwójne zaproszenia na ENEMEF w Multikinie w Rumi. Ponieważ maraton filmowy odbędzie się już jutro, trzeba dzisiaj 19.02.2015  r.  do godz. 20.00 przesłać swoje imię i nazwisko e-mailem na adres:  
redakcja@pulswejherowa.pl
W temacie wiadomości prosimy napisać: OSKARY
Do wylosowanych 3 osób odpiszemy.

Komentarzy (0)
Dodaj komentarz