Alternatywny rock oraz sylwestrowa noc w operze

Na koniec listopada oraz nadchodzący grudzień  Wejherowskie Centrum Kultury przygotowało kolejne atrakcje dla miłośników muzyki, teatru i baletu. Szczegóły na www.wck.org

Członkowie rockowej grupy „Pustki” zagrają i zaśpiewają w Wejherowie w najbliższą sobotę.

Andrzejkowy wieczór można spędzić na jednej z tradycyjnych zabaw albo na koncercie w Filharmonii Kaszubskiej. 30 listopada o godz. 19.00 wystąpi tam grupa „Pustki”, której szósty album był nominowany do nagrody „Róże Gali”.
„Pustki to jeden z najważniejszych polskich zespołów, grających alternatywnego rocka. Tchnący lekkością i świeżością nowych dźwięków koncert Pustek skierowany jest nie tylko dla fanów, ale także dla osób chcących poszerzyć swoje muzyczne horyzonty i zostać zaskoczonym.
Tydzień później, w niedzielę 7 grudnia Wejherowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny poranek muzyczny dla dzieci. Początek o godz. 11.00. Tym razem nasi dzieci i ich opiekunowi przeniosą się w tajemnicą krainę muzyki pod hasłem: „Świąteczna opowieść o Mozarcie i jego szpaku”.
Tego samego dnia o godz. 14.00 w Filharmonii Kaszubskiej będzie można obejrzeć widowisko baletowe z elementami tańca współczesnego dla dzieci „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. W spektaklu udział biorą młodzi tancerze z grup, działających przy Wejherowskim Centrum Kultury. Adaptacja, aranżacja muzyczna choreografia i reżyseria – Elżbieta Czeszejko oraz Sebastian Białobrzeski.
Warto wspomnieć o zaplanowanym na 31 grudnia Koncercie Sylwestrowym, podczas którego przeniesiemy się do dawnego Wiednia, Budapesztu i nie tylko. Malownicze widowisko muzyczne w wykonaniu Orkiestry Harmonia Nobile ze Lwowa, ubarwione popisami tancerzy baletu Opery Lwowskiej i wokalnymi popisami gwiazd Opery Lwowskiej. Usłyszymy najpiękniejsze arie operowe i operetkowe świata w znakomitym wykonaniu.

Komentarzy (0)
Dodaj komentarz