Jesteśmy z Wami od 15 lat
Pierwsze wydanie „Pulsu Wejherowa” (okładka powyżej) ukazało się
w Wejherowie 27 maja 2011 roku. Ówczesny dwutygodnik szybko zdobył uznanie mieszkańców miasta. Od ponad roku nasza gazeta ukazuje się tylko raz w miesiącu i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Na co dzień Czytelnicy chętnie zaglądają na naszego Facebooka, gdzie ukazują się bieżące informacje i zdjęcia, a także na stronę internetową, gdzie można m.in. poczytać archiwalne wydania „Pulsu”. Dziękujemy, drodzy Czytelnicy, że jesteście z nami od 15 lat i zachęcamy do lektury kolejnych wydań „Pulsu Wejherowa”.
Redakcja