Pierwszy odpust w tym roku

Do Wejherowa przyjdą i przyjadą pielgrzymi z południa i Trójmiasta

W niedzielę 17 maja w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego na Kalwarii Wejherowskiej odbędzie się odpust. O godz. 9.00 z klasztoru OO. Franciszkanów wyruszy procesja Eucharystyczna na góry Kalwaryjskie. O godz. 10.00 odbędzie się uroczysta msza św. odpustowa przy kaplicy Trzech Krzyży.

 

Odpust Wniebowstąpienia Pańskiego w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym w Wejherowie rozpocznie się już jutro, 15 maja, kiedy do Wejherowa przybędą pierwsze pielgrzymki m.in. z Kościerzyny, Przodkowa i Żukowa.
W sobotę powitamy pielgrzymów z Oliwy, Gdyni, Szemuda, Koleczkowa, a także z Linii i Strzepcza.
W sobotę 16 maja o godz. 14.00 odbędą się obchody kalwaryjskie z kazaniami. Początek w kościele klasztornym.
Szczegóły na: www.facebook.com/sanktuariumwejherowo

Archidiecezjalne Sanktuarium Pasyjno-Maryjne i Dom Pielgrzyma zapraszają również 30 maja na koncert!

Komentarzy (0)
Dodaj komentarz