W Hali im. Marszałka M. Płażyńskiego w Luzinie zakończył się IV GRAND PRIX w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Luzino Jarosława Wejera.
W trzech turniejach łącznie wzięło udział 56 zawodników i zawodniczek z gminy Luzino. Turniej zdominowały zawodniczki na co dzień trenujące w sekcji tenisa stołowego KTS-K GOSRiT LUZINO. Zwyciężyła Magda Płotka z dorobkiem 115 pkt, drugie miejsce zajęła Katarzyna Płotka – 110 pkt, a trzecie miejsce przypadło Patrycji Pikron – 92 pkt.
Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz upominki ufundowane przez wójta gminy Luzino, które wręczył dyrektor GOSRiT p. Piotr Klecha. Organizatorem turnieju i sędzią głównym był Henryk Płotka.