Wjazd Chrystusa do Jerozolimy

W Niedzielę Palmową, 13 kwietnia w Wejherowie odbędzie się inscenizacja uroczystego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy.

Tak było w ubiegłym roku, w Niedzielę Palmową przy Bramie Oliwskiej w Wejherowie.

Jak każe tradycja, wierni wraz z orszakiem podążającym za Chrystusem przejdą ulicami miasta do Kolegiaty. Początek przy Bramie Oliwskiej o godz. 10.00.
Uroczystość przygotowują Misternicy Kaszubscy współnie z Wejherowskim Centrum Kultury i ks. dziekanem T. Reszką, zapraszając mieszkańców do udziału.

Komentarzy (0)
Dodaj komentarz