W Szkole Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbył się Dzień Profilaktyki pod hasłem: „Dobre i bezpieczne życie przypada w udziale tym, którzy nieustannie się o nie starają” (Lew Tołstoj).
Młodzież miała dużo frajdy, a przy okazji dowiedziała się wiele na temat bezpieczeństwa.
Więcej zdjęć na: facebook.com/PulsWejherowa