Po wygranych zawodach powiatowych i półfinale wojewódzkim reprezentacja I LO w Wejherowie w składzie Tomasz Joachimiak, Przemysław Dosz i Maciej Kuptz awansowała do XVIII finału województwa w drużynowym tenisie stołowym chłopców.
Zwycięstwo w grupie z Warcinem i Sztumem dało wejherowianom awans do finału w którym I LO zmierzyło się z XIV LO z Gdańska. Ta szkoła ma w składzie czołowych zawodników w Polsce. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gdańszczan.
Sukcesem wejherowskiej szkoły jest II miejsce w wojewódzkiej licealiadzie, a przegrana z czołowymi zawodnikami w Polsce nie powinno być powodem do wstydu.