Nominacja dla wejherowskiej firmy rodzinnej

Pomorska Nagroda

21 października br. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia Pomorskiej Nagrody Rzemiosła. Nominację do tej nagrody w kategorii „Firma Wielopokoleniowa” otrzymała wejherowska firma SZUH Auto Ośrodek Szkoleniowy M. Brudniewicz.

Mariusz Brudniewicz, właściciel wyróżnionej firmy z Wejherowa.

Na lokalnym rynku, świadcząc kompleksowe usługi motoryzacyjne, firma istnieje już od roku 1984. Przełomem w działalności zakładu był rok 2000 i przeniesienie części usługowej z Gościcina do Wejherowa. Tak oto mały warsztat rzemieślniczy przekształcił się w znaczący podmiot gospodarczy w Wejherowie.
Obecnie firma świadczy usługi motoryzacyjne w zakresie blacharstwa, lakiernictwa, mechaniki i wulkanizacji oraz usługi holownicze – assistance, a jako partner firm ubezpieczeniowych zajmuje się profesjonalną likwidacją szkód komunikacyjnych.
W roku 2013 firma rozszerzyła swoją działalność o usługi hotelowo-restauracyjne w Lisewskim Dworze w gminie Gniewino. Obiekt ten został przywrócony do dawnej świetności ściśle pod nadzorem wojewódzkiego konserwatora zabytków. Obecnie, oprócz usług restauracyjno-hotelowych na bardzo wysokim poziomie, świadczy usługi cateringowe, organizuje koncerty i spotkania okolicznościowe.
SZUH Auto Ośrodek Szkoleniowy M. Brudniewicz to firma rodzinna, w prowadzenie której zaangażowany jest zarówno jej właściciel Mariusz Brudniewicz, jak i jego córka Aleksandra oraz syn Grzegorz. Ich wspólna praca tworzy wyjątkowy klimat, służący rozwojowi oraz prawidłowemu funkcjonowaniu zakładu.
Jak mówi M. Brudniewicz – ważne jest, by młode pokolenie korzystało z doświadczenia starszych, ale niezwykle istotne jest też to, by starsi korzystali z wiedzy, pomysłów i inicjatyw młodszego pokolenia. Przedsiębiorca podkreśla także, że wizerunek firmy, jej działanie oraz troska o rozwój ma istotny wpływ na obraz miasta, na jego wizerunek i pozytywny odbiór przez mieszkańców oraz gości, odwiedzających nasze miasto.
Takie pokoleniowe zależności dające wzajemne korzyści i służące prawidłowemu rozwojowi firmy dostrzegła komisja konkursowa, nominując zakład do nagrody w kategorii „Firma Wielopokoleniowa”.
Gratulujemy!

Komentarzy (0)
Dodaj komentarz