Stary telefon może pomóc choremu chłopcu

Czteroletni Nikodem choruje na mukowiscydozę. Potrzebuje stałej opieki medycznej. Koszty leczenia są duże. Na szczęście możemy mu pomóc. Wystarczy oddać stary, nieużywany telefon komórkowy. Zamiast wyrzucać starą komórkę albo trzymać zbyteczny telefon w szufladzie, lepiej oddać go dla chorego Nikodema.
W budynku Urzędu Miejskiego w Wejherowie przy ul. 12 Marca (na parterze) stoi oznakowane pudełko, do którego można wrzucać telefony. Zebrane aparaty telefoniczne zostaną przekazane do recyklingu. Dochód z ich sprzedaży zasili subkonto Nikodema w Fundacji MATIO. Pieniądze umożliwią dalsze leczenie i rehabilitację chłopca.
Dodatkową motywacją, aby włączyć się w tę szlachetną akcję, jest ochrona przyrody. Telefon wyrzucony do kosza na śmieci stanowi poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Telefony wrzucone do oznakowanego pojemnika w Urzędzie Miejskim zostaną przetworzone w sposób bezpieczny i ekologiczny.
Mama Nikodema, pani Weronika Felikszowska od lat walczy o godne życie dla swojego dziecka. Pani Weronika organizuje też inne zbiórki, wszystkie z myślą o synku.
Każdy, kto chciałby pomóc Nikodemowi, może odwiedzić specjalną stronę internetową:
www.nikodem.muko.med.pl.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.