Nagrody dla wejherowian

Młodzi fryzjerzy z Wejherowa zdobywają kolejne laury w konkursach. Niedawno pisaliśmy o sukcesie Mateusza Kępki, który zajął siódme miejsce na międzynarodowym konkursie w Mediolanie, a tymczasem w lutym troje młodych ludzi znakomicie wypadło na turnieju fryzjerskim na Pomorzu. Aż 82 uczniów zakładów fryzjerskich rywalizowało w konkursie wojewódzkim, zorganizowanym przez Izbę Rzemieślniczą w Gdańsku. Wśród zawodników znaleźli się wejherowianie, którzy pokonali rywali w trzech konkurencjach.
Dominika Lidzbarska zdobyła pierwsze miejsce w konkursie układania włosów w fale, natomiast Dawid Dering zwyciężył w kategorii fryzjerstwo męskie.
Puchar Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej zdobył Aleksander Twork z Wejherowa.
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów. Tym bardziej, ze nasi reprezentanci wybierają się w marcu na fryzjerskie Mistrzostwa Polski w Poznaniu.
Jak poinformowała nas Marzena Blokus, zasiadająca w komisji konkursowej, wejherowska młodzież co roku zdobywa nagrody na konkursach wojewódzkich, a nierzadko również na ogólnopolskich. Większość laureatów to uczniowie klas fryzjerskich w Niepublicznej Szkole Rzemiosła przy ul. Kalwaryjskiej w Wejherowie, prowadzonej przez Powiatowy Cechu Rzemiosł.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.