Uczniowie, rodzice i nauczyciele

„Karnawałowy zawrót głowy” to tytuł imprezy integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 9 w Wejherowie. Zabawa była przeznaczona dla uczniów klas czwartych oraz ich rodzin, ale w ciekawą rywalizację włączyli się też uczniowie innych klas. Cel, czyli bliższe poznanie się w ramach szkolnej społeczności – został osiągnięty.

 

– Dla dzieci, które w tym roku rozpoczęły naukę w czwartej klasie wiele się w szkole zmienia – mówi Olga Tomaszewska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie. – To trudny moment również dla ich rodziców. Chcemy, aby poznali się, a także nawiązali kontakt z nauczycielami, którzy uczestniczą w integracyjnej imprezie. Z pewnością pomoże to wszystkim w ostatecznym  przełamaniu barier i pokonaniu stresu.
Pomysł na zabawę, zorganizowaną w ostatnich dniach karnawału, był znakomity. Ciekawe, wspólne zajęcia uczniów, rodziców i nauczycieli, takie jak układanie origami, karaoke, kalambury i przeciąganie liny, były punktowane. Dzięki temu zabawom towarzyszyły spore emocje, a na końcu wszyscy otrzymywali słodkie nagrody.

Ciekawe popołudnie w szkole spędziły całe rodziny.
Ciekawe popołudnie w szkole spędziły całe rodziny.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.