Sukces Mateusza

Mateusz Kępka, pracujący w Studiu Fryzjerskim Henryk w Wejherowie odniósł sukces na międzynarodowych mistrzostwach fryzjerskich w Mediolanie. Chociaż z opóźnieniem, z przyjemnością informujemy o  utalentowanym reprezentancie naszego miasta. W Mediolanie jesienią ub. roku odbyły się pierwsze indywidualne Mistrzostwa Świata OMC we fryzjerstwie artystycznym, body paintingu, makijażu i zdobieniu paznokci.
Wzięło w nich udział ponad 500 artystów z 36 krajów świata, a wśród nich reprezentant Polski – Mateusz Kępka, pracownik Studnia Fryzjerskiego Henryk w Wejherowie. W trudnej rywalizacji najlepszych fryzjerów Mateusz zajął bardzo wysokie 7 miejsce.

Na start w OMC zasłużył sobie ciężką  pracą i wielogodzinnymi treningami. Udział w mistrzostwach świata był z pewnością bardzo stresujący. Potrzebne były nie tylko umiejętności i talent, ale też wytrzymałość psychiczna. Na szczęście Mateusz ma już doświadczenia w konkursach, ponieważ startował w licznych zawodach fryzjerskich, od konkursów  wojewódzkich w  Gdańsku po Mistrzostwa Polski w Poznaniu, gdzie zdobywał czołowe nagrody i rozwijał swoje możliwości.
Bardzo dumny z sukcesów Mateusza jest jego nauczyciel, mistrz fryzjerski Henryk Mosiejko.
– Start w tak ogromnym, prestiżowym konkursie jest nie lada wyróżnieniem – mówi pan Henryk. – Droga którą trzeba przejść, żeby móc się tam zaprezentować jest bardzo długa. To niezwykłe wyróżnienie również dla Studia Fryzjerskiego, gdzie możemy spotkać naszego mistrza na co dzień.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.