Z optymizmem o mieście

W wejherowskim klubie „Atlantic” spotkali się członkowie, sympatycy, osoby wpierające lokalny, samorządowy i bezpartyjny ruch „Wolę Wejherowo”. Gości witał prezydent Krzysztof Hildebrandt.

Noworoczne spotkanie było okazją do rozmów władz naszego miasta z ludźmi, którym zależy na spokojnym i racjonalnym rozwoju Wejherowa.
Prezydent miasta opowiadał o tym, co udało się już zrobić oraz wspólnie z najbliższymi współpracownikami, przedstawił plany na najbliższe lata, szczególnie dotyczące inwestycji prorozwojowych.

Mowa była o inwestycjach w oświacie, o budowie nowoczesnego Centrum Kultury i planach nowego węzła drogowego Zryw, a także o wielu innych pomysłach, które w tej kadencji chcą zrealizować władze Wejherowa przy poparciu Rady Miasta.
– Przed Wejherowem kolejne lata trudnych decyzji. Władze w Warszawie nas nie rozpieszczają, zwłaszcza minister finansów, bo przekazuje coraz mniej pieniędzy, ale za to obowiązków i zadań mamy coraz więcej. Jednak jak Was tu widzę, w tak licznym gronie to wiem, że pokonamy wszystkie problemy i zbudujemy nowoczesne Wejherowo, miasto w którym każdy będzie chciał żyć – powiedział prezydent K. Hildebrandt.

Tradycyjnie na początku nowego roku, ale i potem, członkowie i sympatycy ugrupowania „Wolę Wejherowo” spotykają się, aby rozmawiać o sprawach dotyczących miasta, wymieniać doświadczenia i wspólnie rozwiązywać problemy.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.