Warsztaty, spektakl i wystawa

Wejherowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w tegorocznych zajęciach w ramach ferii zimowych.

WCK przygotowało kilka ciekawych propozycji warsztatowych, jak np. warsztaty filcowania czy gobelinu, które z pewnością dostarczą wielu wrażeń i umilą czas wolny.
Zakończenie ferii odbędzie się 10 lutego w holu Gimnazjum nr 1, gdzie zaprezentowana zostanie wystawa prac uczestników artFERII.
Najmłodszych uczestników (od 7 lat) zapraszamy na warsztaty origami. Uczniów klas III – VI szkoły podstawowej dodatkowo na warsztaty filcowania, wikliniarstwa, linorytu i grafiki oraz wokalne.


Dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej odbędą się warsztaty komiksu. Odpłatność: 2 zł za jednorazowy udział w warsztacie.
Będzie też spektakl teatralny, wbrew pozorom nie tylko dla najmłodszych odbiorców. We wtorek 7 lutego w auli Gimnazjum nr 1 zaplanowano bezpłatne przedstawienie dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek”.
Na kanwie znanej bajki Jana Brzechwy powstał żartobliwy, wręcz kabaretowy spektakl pełen piosenek. Główna bohaterka to lalka z wielką sympatyczną buźką, a wilk to jegomość w długim skórzanym płaszczu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.