Trzy wypadki

W Wejherowie i powiecie doszło do trzech wypadków drogowych na „szóstce”. Jeden zakończył się tragedią. 8 listopada na drodze krajowej nr 6 w Wejherowie 52-letnia kobieta została najprawdopodobniej potrącona przez dwa samochody. Pomimo przetransportowania do szpitala zmarła. Kierowca drugiego samochodu nie zatrzymał się, a policja prosi o kontakt (całodobowy nr 58 672 97 22) świadków tego zdarzenia.
Również na drodze krajowej nr 6, ale na trasie między Luzinem a Strzebielinem doszło do zderzenia kilku samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia, które miało miejsce w sobotę 12 bm. przed godziną 20.00, jeden z kierowców z obrażeniami ciała trafił do wejherowskiego szpitala.
Tego samego dnia, w Gościcinie na ul. Lęborskiej (również krajowa „szóstka”), 48-letni motocyklista, jak się potem okazało nietrzeźwy, najechał na tył samochodu osobowego. Ranny motocyklista został odwieziony do szpitala.
W długi weekend policjanci z wejherowskiej komendy zatrzymali aż 12 nietrzeźwych kierowców (w tym także rowerzystów) oraz 4 po spożyciu alkoholu. Niektórzy mieli ponad 2,5 promila alkoholu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.