W dekoracjach ślubnych wszystko jest możliwe

Dodatki, dekoracje, bukiety znajdują się prawie na samym końcu żmudnej drogi przygotowań do wesela. A jednak stanowią bardzo ważny element tej uroczystości.

– Co raz częściej pary młode decydują się na motyw przewodni swojego wesela. Jesteśmy w stanie wykonać wszystko w jednym stylu, od zaproszeń, po bukiety i dodatki – mówi Małgorzata Sulęta z Diamond Decor.

Szeroki wybór akcesoriów oraz pomysłów na oprawę ślubów, spowodował szybki wzrost firm zajmujących się kompleksową dekoracją. Nie wystarczy dziś mieć kilku gotowych elementów, wymagania klientów znacząco się podniosły, a trendy zmieniają się każdego roku. Dobra firma dekoratorska, musi oprócz akcesoriów, oferować usługi florystyczne na najwyższym poziomie.
– Klientki bardzo często wysyłają nam przykładowe zdjęcia kompozycji kwiatowych z zagranicznych stron internetowych. Musimy cały czas na bieżąco śledzić to, co się dzieje na świecie i podnosić swoje umiejętności – dodaje pani Małgorzata.

Nie ma dziś praktycznie wesela bez wiązanki ślubnej, dekoracji kościoła, samochodu oraz sali, w której odbywa się przyjęcie. Możliwości są naprawdę ogromne i praktycznie każde życzenie klienta może być spełnione, od czerwonego dywanu po kurtyny świetlne.
– Są kolory, które najczęściej wybierają klienci. Różne odcienie zieleni i fioletu były najczęściej wybierane w zeszłym sezonie – mówi M. Sulęta z D.D. – W tym momencie nie ma żadnych ograniczeń i równie dobrze dekoracja może być z elementami czerni i brązu.
Tak jak cała branża ślubna, również oprawa ślubów przeżywa swój rozkwit.
Wszystkiego można spróbować, jednak ważne jest, aby przy tak ważnej uroczystości zachować pewien umiar i nie przesadzić z ilością i formą. Jak mówią specjaliści, przy wyborze firmy warto sprawdzić jej wcześniejsze realizacje oraz możliwości.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.