Nagroda dla MOPS

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznał Nagrodę Specjalną dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w roku 2015.
Wejherowski MOPS znalazł się w gronie 6 laureatów nagrodzonych w kategorii zespołowej. Placówka została doceniona m.in. za realizację innowacyjnych projektów takich jak  „Pudełko na Jesień Życia” oraz pracę w środowisku metodą organizowania społeczności lokalnych.
Podczas uroczystej gali z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w Warszawie, nagrodę z rąk minister Elżbiety Rafalskiej odebrali: przewodniczący Rady Miasta Wejherowa Bogdan Tokłowicz i dyrektor MOPS Anna Kosmalska oraz pracownicy tej instytucji – Beata Nowak i  Robert Kozłowski.
Do konkursu o nagrody Ministra w roku 2015 r. zgłoszono 139 wniosków: 68 wniosków w kategorii indywidualnej i 71 w kategorii zespołowej. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznał 13 nagród pieniężnych, w tym  7 nagród  i 6 zespołowych oraz 16 wyróżnień.
Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.