Ósemka górą

Po dwóch kolejnych zwycięstwach UKS Ósemka z Wejherowa (na zdjęciu obok) awansował na pozycję wicelidera Ekstraligi Seniorów.

Po dwóch wygranych z zespołem WORWA Szarotka Nowy Targ, unihokeiści „Ósemki” Wejherowo pragnęli powiększenia zdobyczy punktowych w rozgrywkach Ekstraligi Seniorów.
Rywalem naszych zawodników był TKKF Pionier  Jadberd Tychy. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla wejherowian. Już w 6. min. wynik otworzył L. Samson. Na drugą bramkę kibice czekali do 19. min., kiedy to P. Łątkowski podwyższył na 2:0. Niestety, jeszcze w I tercji goście zdobyli kontaktową bramkę. W drugiej tercji zawodnicy „Ósemki” zdobyli jedną bramkę, a III tercja okazała się zwycięska dla podopiecznych G. Janiszewskiego. Ostatecznie nasi wygrali całe spotkanie 6:3 (2:1; 1:0; 3:2).
Inny przebieg miał drugi mecz. W początkowej fazie spotkania w 10. min. wynik otworzył niezawodny K. Barzowski, jednak w 27. min. na tablicy wyników widniał rezultat 2:1 dla drużyny z Tychów. Wejherowianie wyrównali już w 29. min., a później w ciągu w ciągu 3 min. zdobyli 3 bramki. W II tercji goście zdobyli trzecią bramkę, ale w III tercji wejherowianie zaaplikowali przeciwnikom 4 bramki tracąc tylko jednego gola i zakończyli spotkanie wynikiem 9:4 (1:1; 4:2; 4:1).

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.