Druga porażka

Gryfici tym razem wybrali się aż na dalekie południe Polski, gdzie w Tarnobrzegu doznali drugiej porażki z rzędu, tym razem z Siarką 2:1. Bramkę dla wejherowian strzelił P. Kostuch. Tydzień wcześniej na własnym stadionie ulegli Radomiakowi Radom 0:1.
Pierwsza połowa pojedynku należała do piłkarzy Siarki. Ataki na naszą bramkę przyniosły w 37. min. prowadzenie. Gospodarze mieli w tej części jeszcze parę dogodnych sytuacji.
Niewykorzystane sytuacje zemściły się w drugiej połowie, bo w 55. min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego P. Kostuch zdobył wyrównującą bramkę. Chwilę później M. Kuzimski strzelił nad poprzeczką.
Wymiana „ciosów” pomiędzy drużynami trwała do 82. min., kiedy to gospodarze wykorzystali celne podanie z rzutu wolnego na pole karne gryfitów.
GRYF: Ferra – Kostuch, Skwiercz, Dampc (Godula), Gicewicz (Rzepa), Kołc, Wicoń (Czoska), Osłowski, Sosnowski (Giec), Kuzimski, Kowalski.