Powrót Karola Piątka

Karol Piątek, były kapitan ekstraklasowej Lechii Gdańsk , który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Luzinie został pierwszym trenerem KTS-K GOSRiT 2005/06 Luzino. K. Piątek został zawodnikiem IV-ligowej drużyny Wikęd/GOSRiT  Luzino.

Karol Piątek.
Karol Piątek.

Trenerem KTS-K GOSRiT 2005/06 Luzino pozostanie również Rafał Kaczmarczyk, który będzie pomagać Piątkowi. Dotychczasowy trener Piotr Jasielski zajmie się grupą naborową tego rocznika.
GOSRiT 2005/06 jest objęty projektem „Biało-zielona przyszłość z Lotosem” i wraz z 12 innymi drużynami został zgłoszonych do tegorocznych rozgrywek ligowych.
Karol Piatek powrócił też jako zawodnik do IV-ligowej drużyny Wikęd/GOSRiT  Luzino. Pod koniec  czerwca po bardzo krótkiej przerwie zawodnicy Wikęd/GOSRiT  Luzino powrócili do treningów. W lipcu Wikęd rozegrał w sumie 6 sparingów
Prawdziwym hitem jest powrót do Luzina Karola Piątka, który był kapitanem ekstraklasowej Lechii Gdańsk, a ostatnio grał w I ligowej Bytovi Bytów.
Kolejne poważne wzmocnienie to Wojciech Pięta, grający trener, który ma za sobą bardzo bogatą karierę zawodnicza. Pięta do Luzina przyszedł z III ligowego GKS Przodkowo. Z GKS Przodkowo przybył do Luzina również Paweł Sobczyński i Marcin Maszota.
Pierwszy mecz Wikęd rozegra na własnym boisku w najbliższą sobotę 8 sierpnia o godz. 11.00, a jego przeciwnikiem będzie beniaminek Zawisza Borzytuchom.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.