Zeszyt dla uczniaka

Sezon wakacyjny w pełni. Sportowcy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego odpoczywają po pełnym wrażeń sezonie sportowym 2014/2015, ale działacze tego klubu ruszają z trzecią już edycją akcji charytatywnej „Zeszyt dla Uczniaka”. Przyłącz się i pomóż przygotować szkolny ekwipunek.

– Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomaganie dzieciom i młodzieży z rodzin niezamożnych – mówi Rafał Karcz, inicjator akcji. – Wystarczy wsparcie w postaci dowolnych materiałów i przyborów szkolnych, które przydadzą się dzieciom w nowym roku szkolnym 2015/2016.
Partnerem głównym WSS jest Centrum Handlowe Jantar, do akcji włączają się również przykładem zeszłego roku Przedszkole Mapeciaki, GOSRiT Luzino, ZSO nr 2 w Wejherowie oraz nowy partner – kawiarnia „Dobre Czasy”.
Pełna lista punktów, w których można zostawiać przybory i artykuły szkolne dla dzieci, znajduje się na stronie Stowarzyszenia: www.sportwejherowo.pl
Pomagać może każdy. Wystarczy dorzucić nawet jeden zeszyt czy długopis do wyprawki szkolnej dla dzieci z rodzin ubogich. Ponadto organizatorzy akcji zapowiadają, że sami mogą odebrać je od osób, nastawionych na pomaganie. Współpraca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wejherowie pozwoli na racjonalne rozdysponowanie darów, uzbierane zostaną podczas trzeciej edycji akcji.
Zainteresowani udziałem w tej akcji mogą kontaktować się z Rafałem Karczem pod nr tel. 695 650 914

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.