Wsparcie dla piłkarzy w drugiej lidze

Prezes piłkarskiego klubu WKS Gryf Wejherowo Piotr Waga spotkał się z prezydentem miasta Krzysztofem Hildebrandtem, a przy okazji wzięli udział w wspólnej konferencji prasowej. Prezydent pogratulował zawodnikom i kibicom wejherowskiego „Gryfa” awansu drużyny do II ligi piłki nożnej.

Prezes WKS „Gryf Wejherowo” Piotr Waga podziękował w imieniu zarządu, zawodników, kibiców i sponsorów klubu władzom Wejherowa za dotychczasową pomoc.
– Ostatnie sportowe osiągnięcia piłkarzy „Gryfa” Wejherowo napawają nas, wejherowian dumą. Gratulujemy zawodnikom, trenerom i zarządowi wejherowskiego klubu awansu do II ligi i cieszymy się z sukcesów sportowych – powiedział K.Hildebrandt.
Jak wyjaśnił Krzysztof Hildebrandt, choć budżet Wejherowa na 2015 rok jest już rozdysponowany, miasto będzie wspierać klub na miarę aktualnych możliwości finansowych.
– W związku z ostatnim sukcesem „Gryfa” będziemy musieli znaleźć w budżecie środki, które przeznaczone będą zarówno na wsparcie klubu, jak i na promocję miasta – wyjaśnił Krzysztof Hildebrandt – Te pieniądze znajdziemy!
Prezes klubu Gryf Wejherowo Piotr Waga prosił prezydenta o wsparcie w nowym sezonie kwotą 400 tys. złotych.
– Dotychczasowa pomoc finansowa miasta dla naszego klubu, zwłaszcza w ostatnim półroczu, na pewno przyczyniła się do ostatnich sukcesów – powiedział Piotr Waga. – Dlatego teraz chcielibyśmy poprosić o dalsze wsparcie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.