Muzycznie w Filharmonii

Dzisiaj  wieczorem w Filharmonii Kaszubskiej  zapowiada się ciekawe wydarzenie muzyczne. W Wielki Czwartek (2 kwietnia o godz. 20.00) scena główna należeć będzie do grupy powołanej przez dr. hab. Alinę Ratkowską. Lamentacje Jeremiasza to wpasowujący się w uroczystości Wielkiego Tygodnia koncert organowy pasyjny. Wstęp kosztuje 10 zł.
16 kwietnia o godz. 19.00 w Filharmonii wystąpi Gaba Kulka, prezentując niezwykły styl łączący w sobie jazz z rockiem i poezją śpiewaną z odrobiną alternatywnego popu. Ta niezwykła mieszanka jest idealnie oddana przez samą wokalistkę zawsze używającą fortepianu podczas swoich występów.
17 kwietnia o godz. 19.00 Filharmonia Kaszubska zaprasza na spotkanie z Almost Jazz Group, która zaprezentują instrumentalne aranżacje znanych kaszubskich utworów (bezpłatny koncert w sali konferencyjnej), a 18 kwietnia odbędzie się  koncert „Trzeba marzyć” . Wystąpią Anna Stankiewicz, Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński. O innych kwietniowych koncertach i wydarzeniach czytaj na www.wck.org

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.