Nowa pracownia

W Niepublicznej Szkole Rzemiosła w Wejherowie otwarto w marcu pracownię gastronomiczną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt. Młodzież będzie zdobywać wiadomości i umiejętności kucharza oraz cukiernika w bardzo dobrych warunkach.

–  Jest to kolejna bogato wyposażona pracownia w naszej szkole, staramy się tworzyć młodzieży jak najlepsze warunki kształcenia – mówi dyrektor NSR, Waldemar Bargański. – Pracownia ta spełnia wymagania określone przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzania egzaminów zawodowych.
W uroczystym otwarciu nowej sali udział wzięli członkowie zarządu Powiatowego Cechu Rzemiosła w Wejherowie, który jest organem prowadzącym placówkę oraz władze Pomorskiej Izby Rzemieślniczej w Gdańsku. Obecny był członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego Wojciech Rybakowski oraz członkowie wejherowskiej organizacji cechowej.
Dyrektor Niepublicznej Szkoły Rzemiosła dziękował zarządowi Cechu za przyznanie funduszy na stworzenie pracowni, a szczególnie prezesowi Brunonowi Gajewskiemu za pomoc, wytrwałość i determinację w realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękował też członkom zarządu Cechu Mariuszowi Gustowskiemu i Piotrowi Jóskowskiemu za wykonanie prac budowlanych i elektrycznych oraz byłemu dyrektorowi szkoły Henrykowi Prandze.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.