Inauguracja sezonu

W wejherowskim klubie Cafe Olimp zaprezentowano kadrę piłkarzy „Gryfa Wejherowo” oraz skład szkoleniowy przed nowym sezonem. Gośćmi spotkania byli kibice, zarząd klubu, sponsorzy, władze powiatu i miasta oraz radni.

Starosta Gabriela Lisius i Jacek Thiel – członek rządu powiatu, przekazali na ręce prezesa klubu Piotra Wagi czek na 30 tys. zł. Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt w tym roku przekazał klubowi 50 tys. zł, ale obiecał następne wsparcie finansowe.
– Po kilku latach po raz pierwszy uczestniczę w spotkaniu członków i kibiców klubu „Gryf Wejherowo”, za co jestem wdzięczny władzom „Gryfa” – powiedział prezydent Wejherowa. – Przekazaliśmy już pieniądze na szkolenie dzieci i młodzież oraz kwotę 50 tysięcy na promocję klubu, ale na tym nie skończy się pomoc miasta.
– Gratuluję wszystkim zawodnikom i cieszę się, że mogę razem z wami świętować otwarcie kolejnego sezonu – stwierdziła pani starosta. – Na pewno będę na pierwszym meczu Gryfa, ale również na pewno będziemy rozliczać wydawane powiatowe pieniądze  Życzę żeby było wiele pięknych meczów i dużo bramek.
Obecny i były prezes klubu wręczyli Gabrieli Lisius imieninowy bukiet kwiatów, a prezes Piotr Waga w imieniu zarządu i członków klubu podziękował za wsparcie finansowe. Na zakończenie wszyscy śpiewali stadionowe piosenki, zagrzewające piłkarzy do walki.
Jak będzie na boisku, zobaczymy już za parę dni, bo pierwszy mecz rundy wiosennej III ligi na Wzgórzu Wolności już w niedzielę 8 marca o godz. 14.00. Gryfici zagrają z GKS Leśnik Manowo.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.