Dziesięć medali

W międzynarodowym turnieju na Słowacji, w którym uczestniczyło prawie 600 zawodników z 10 krajów, zawodniczki i zawodnicy z naszego powiatu, trenowani przez Rafała Karcza, wywalczyli 2 złote, 2 srebrne i 6 brązowych medali.

Wspólna reprezentacja Klubów Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz KTS-K GOSRiT Luzino wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju międzynarodowym kickboxingu na Słowacji, plasując się w klasyfikacji klubów na 4 miejscu w konkurencji pointfighting, spośród 24 sklasyfikowanych w całym turnieju. Klasą błysnęła Zuzanna Kalbarczyk z GOSRiT Luzino, która zdobyła dwa złote medale i jeden brązowy oraz  uplasowała się na pierwszym miejscu wśród wszystkich starszych kadetek (13-15 lat).
Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRIT Luzino) – złoto pointfighting do 50 kg kadet starszy, złoto pointfighting do 55 kg kadet starszy, brąz do 50 kg light contact .
Patrycja Hinc (KTS-K GOSRiT Luzino) – srebro pointfighting do 55 kg seniorów, brąz do 60 kg; Mikołaj Herzberg (Wejherowskie Stow. Sportowe) – srebro do 79 kg seniorów pointfighting, brąz do 74 kg. Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stow. Sportowe – brąz light contact powyżej 69 kg kadetów starszych. Kacper Macholl (KTS-K GOSRiT) – brąz w kat. powyżej 47 kg kadetów młodszych pointfighting; Rafał Karcz (Wejherowskie Stow. Sportowe) – dwa brązowe medale pointfighting do 63 i 69 kg seniorów.
Tuż za podium uplasował się Błażej Mach (WSS), który po dość kontrowersyjnym werdykcie odpadł z dalszej rywalizacji w kat. do 63 kg kick-light.
Klub ogłasza nowy nabór na kickboxing. Informacje na www.sportwejherowo.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.