Pożegnanie dyrektora

W Niepublicznej Szkole Rzemiosła w Wejherowie odbyła się uroczystość pożegnania dyrektora Henryka Prangi, który odszedł na emeryturę.

Podziękowania składa Zarząd Cechu w Wejherowie, który jest organem prowadzącym Szkołę Rzemiosła.
Podziękowania składa Zarząd Cechu w Wejherowie, który jest organem prowadzącym Szkołę Rzemiosła.

Przedstawiciele Powiatowego Cechu Rzemiosł, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Związku Pracodawców w Wejherowie, na czele z prezesem Brunonem Gajewskim, dziękowali odchodzącemu dyrektorowi szkoły za ofiarną, bardzo dobrą pracę i przyczynienie się do rozwoju placówki.
Podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz wejherowskiego rzemiosła i oświaty, w imieniu prezydenta Wejherowa złożyli: Piotr Bochiński, zastępca prezydenta Wejherowa, Bogdan Tokłowicz, przewodniczący Rady Miasta Wejherowa oraz Arkadiusz Kraszkiewicz, skarbnik Wejherowa.

– Dał się Pan poznać jako profesjonalista i osoba oddana swojemu zawodowemu powołaniu – powiedział Bogdan Tokłowicz. – Kierował Pan Niepubliczną Szkołą Rzemiosła, która od 2006 roku jest niekwestionowaną dumą wejherowskich pracodawców i rzemieślników skupionych w Cechu, szkołą, która wykształciła rzesze uczniów w kilkunastu zawodach.
Dyrektora H. Prange żegnali też nauczyciele i uczniowie, którzy przygotowali część artystyczną.
Nowym dyrektorem szkoły został Waldemar Bargański (na zdjęciu obok), długoletni nauczyciel NSR.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.