Podziękowania dla przyjaciół

W świątecznym nastroju i w pięknej oprawie, zwłaszcza muzycznej, odbyło się spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. A. Majkowskiego w Wejherowie. Jeszcze przed świętami dyrekcja i pracownicy biblioteki zaprosili swoich przyjaciół, wspierających placówkę i z nią współpracujących.  Były podziękowania, życzenia i wspólne kolędowanie.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie przed świętami Bożego Narodzenia spotkali się pracownicy placówki i jej przyjaciele, w tym nauczyciele, stali czytelnicy oraz artyści. Gośćmi honorowymi byli: prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt oraz przewodniczący Rady Miasta Bogdan Tokłowicz (na zdj. obok).

Dyrektor biblioteki, Danuta Balcerowicz i pracownik tej placówki Ewelina Magdziarczyk-Plebanek (obie panie na zdjęciach obok) dziękowały wszystkim, którzy współpracowali z biblioteką w mijającym roku. Kilkanaście osób otrzymało oryginalny pamiątkowy „dyplom” oraz świąteczny piernik w kształcie serca z napisem „Przyjaciel Biblioteki”.
Oprócz wspomnianych przedstawicieli władz miasta podziękowania odebrali: Henryk Połchowski (na zdjęciu obok), Stanisław Janke, Ewelina Roszman, Krystyna Laskowska, Longina Wysocka, Teresa Dzięcielska, Krzysztof Szkurłatowski, Mirosław Odyniecki, Romualda i Zygmunt Leśniowscy, Rita Leszczyńska oraz Anna Kuczmarska.

Wszyscy obdarowani słodkim upominkiem deklarowali dalszą współpracę z wejherowską biblioteką, organizującą wiele ciekawych spotkań nie tylko z literaturą, ale także m.in. z malarstwem, grafiką, fotografią i teatrem.
Wieczór uświetnili muzycy z zespołu Fucus: Rafał Rompca oraz Leszek Bolibok. Nie zabrakło wspólnego śpiewu w języku polskim i kaszubskim.

AK.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.