Borhyd mistrzem Wejherowa

W sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie zakończyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Wejherowa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów o puchar Prezesa Wejherowskiego TKKF.

W zawodach startowało 7 drużyn składających się z zawodników 35-letnich i starszych. Zawody rozegrano systemem bezpośredniej eliminacji po 2 porażkach.
W meczu finałowym zwyciężył zespół wejherowskiego BORHYD, który w meczu finałowym pokonał 1:0 SYCHOWIANKĘ Sychowo .
Finaliści w tym meczu wystąpili w następujących składach:
BorHyd Wejherowo: Remigiusz Cholka (najlepszy bramkarz mistrzostw), Dariusz Barański, Piotr Zadrowski, Witold Cirocki (najlepszy zawodnik i strzelec – 5 bramek), Sławomir Maliszewski, Krzysztof Szczygieł, Mirosław Cirocki.
Sychowianka Sychowo: Damian Mehring, Adam Spigarski, Szczepan Kass, Remigiusz Sarbak, Adam Korzeniowski, Sławomir Czerwionke.
Kolejne miejsca zajęli: Nordika Wejherowo, Europol Bolszewo, Prosport Wejherowo, Elektryk Reda i Elektrociepłownie Gdynia.
Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez TKKF.