Architektura sakralna Małego Trójmiasta 

Podczas turystycznych wędrówek odkrywamy ciekawe miejsca, piękne krajobrazy i zabytki architektury, na ogół fotografując takie obiekty na pamiątkę. Można też wybrać się specjalnie w poszukiwaniu interesujących budynków, najlepiej sakralnych. Zdjęcia tych obiektów można wysłać na konkurs Stowarzyszenia „Kunszt” z Redy. Pozostał na to prawie miesiąc.

Konkurs „Architektura sakralna Małego Trójmiasta Kaszubskiego” – Kalendarz na 2012 rok został zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin „Małe Trójmiasto Kaszubskie”, Stowarzyszenie Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego „Kunszt” w Redzie oraz wydziały promocji Urzędów Miast Redy, Rumi i Wejherowa.
Celem tego konkursu jest odnalezienie i udokumentowanie fotograficzne kościołów, kapliczek, na terenie trzech miast – Redy, Rumi i Wejherowa.
Zdjęcia nie muszą pochodzić z tego samego roku. Każdy z uczestników może zgłosić w konkursie maksymalnie 12 zdjęć.

Ciekawymi obiektami do oglądania i fotografowania są m.in. kaplice Kalwarii Wejherowskiej.
Ciekawymi obiektami do oglądania i fotografowania są m.in. kaplice Kalwarii Wejherowskiej.

Konkurs rozpoczął się dnia 1 marca 2011. Termin nadsyłania zgłoszeń miał upłynąć 10 września 2011 roku, lecz w związku z uszkodzeniem serwera pocztowego organizatorzy przedłużają termin nadsyłania prac konkursowych do dnia 20 października 2011. W wyniku przedłużenia terminu składania prac zmianom ulega również termin ogłoszenia laureatów i będzie to 25 października 2011. Termin wernisażu zostanie ogłoszony odrębnym komunikatem.
Prace należy nadsyłać na Internetową Galerię Stowarzyszenia „Kunszt” na adres andra4@o2.pl (ten adres jest chroniony przed spamerami, dlatego niezbędne jest włączenie Javascript.)
Nagrodą będzie zamieszczenie zdjęć podpisanych imieniem i nazwiskiem autora w edycji kalendarza. Będą też oraz nagrody rzeczowe. Szczegóły na: www.kunsztreda.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.