Znów zniszczono plakaty „Wolę Wejherowo” i PiS

Kolejny raz polityczni chuliganie zniszczyli lub ukradli materiały wyborcze kandydatów do Rady Miasta Wejherowa z Ruchu Społecznego „Wolę Wejherowo”.

Kilkakrotnie informowaliśmy o fali nienawiści i agresji ze strony konkurencji w stosunku do „Wolę Wejherowo” i prezydenta Krzysztofa Hildebrandta. Sposób działania sprawców zniszczenia plakatów i banerów (koorydnacja akcji w czasie lub na jednym obszarze) lub okoliczności zniszczenia (np. użycie noży) wskazują, że nie były to wybryki chuligańskie, a zaplanowane z premedytacją akcje.

Dla przykładu baner Leszka Glazy z „Wolę Wejherowo” (na zdjęciu u góry) został  w miniony weekend pocięty nożem lub podobnym przedmiotem. Kto normalny chodzi z nożem po mieście i po co?
Obrywa się też kandydatom Prawa i Sprawiedliwości. Jak informuje Marcin Drewa kandydujący z listy PiS:
– Kolejny raz zostały zdewastowane i totalnie zniszczone moje materiały wyborcze. Właściwie codziennie następuje zrywanie plakatów, usuwanie ulotek, a nawet przecięcie specjalnych plastikowych zacisków na płyty pilśniowe. Zgłosiłem sprawę na policję! Bez przerwy w sposób brutalny i bezpardonowy niszczone są moje materiały wyborcze.
Kto stoi za niszczeniem materiałów wyborczych „Wolę Wejherowo” i PiS?
Możemy się domyślać…

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.