D&H Bytów zwycięzcą

W I turnieju z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa uczestniczyło 10 zespołów z województwa pomorskiego, w tym dwa zespoły amatorskie z Wejherowa. Organizatorem turnieju był klub AWKS Wejherowo (Piotr i Tomasz Myszewski) oraz Miasto Wejherowo.

Zespoły zostały podzielone na trzy grupy, z których to po jednym zespole awansowały do kolejnej rundy turnieju. W grupie najlepszymi zespołami okazały się Klaja Cafee Lębork oraz Tom Blok Wejherowo. Na trzeciej pozycji w grupie sklasyfikowany został AWKS Wejherowo gospodarz turnieju, po bardzo emocjonujących meczach ulegli TOM Blokowi 2-1 oraz Klaja Cafee także 2-1.
W grupie B bezkonkurencyjny okazał się zespół D&H Bytów wygrywając wszystkie swoje mecze natomiast grupę C zdominował zespół LOGBARTRANS Nauka Jazdy Adam Elbląg.

Najlepsze cztery drużyny spotkały się w fazie półfinałowej, natomiast w meczu finałowym zaprezentowano grę na najwyższym szczeblu amatorskiej, niekoniecznie rekreacyjnej siatkówki. Mecz zakończył się po trzech setach zwycięstwem zespołu D&H Bytów.  Pamiątkowe medale oraz puchary dla najlepszych trzech zespołów ufundowane przez Miasto Wejherowo wręczali: Bogdan Tokłowicz oraz Jacek Thiel.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.