Dwa medale Alicji

Po dobrych tegorocznych występach na turniejach eliminacyjnych do Igrzysk Paraolimpijskich Londyn 2012 w Słowenii, Włoszech, Holandii i Słowacji, kolejny świetny występ odnotowała Alicja Eigner.  Wejherowianka, zawodniczka Integracyjnego Stowarzyszenia Sportowego START, na zawodach w tenisie stołowym w Ostrawie ( Czechy) zdobyła 2 medale.
W konkurencji indywidualnej Alicja Eigner zdobyła brązowy medal zwyciężając w meczu o III miejsce 3:0 ( 11:6, 11:8,11:9) swoją koleżankę z kadry narodowej Katarzynę Marszal. W meczu półfinałowym nasza zawodniczka przegrała 3:0 ( 12:14, 5:11, 5:11) z przyszłą zwyciężczynią Julią Owsiannikową (Rosja).
W konkurencji drużynowej ( A. Eigner startowała wraz z warszawianką Katarzyną Marszal) Polska zwyciężyła 3:1 Australię i 3:0 Taiwan. W meczu finałowym Polki przegrały 2:3 z Rosją ( A. Eigner zdobyła 2 pkt.) zdobywając srebrny medal.
Bezpośrednio po zawodach w Czechach A. Eigner (wraz z kadrą Polski) wyjechała na kolejny turniej eliminacyjny do Igrzysk Paraolimpijskich Londyn, zorganizowany w Wielkiej Brytanii.
L.L.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.