Wygrali u siebie z Olimpią

Najpierw piłkarze KTS-K GOSRiT Luzino zremisowali z Pogonią Lębork 1:1, a ostatnio na własnym boisku, w trzynastej kolejce spotkań IV Ligi pokonali zespół Olimpii Sztum 3:0.

W 19 minucie z rzutu rożnego M. Dąbrowski strzelił w poprzeczkę. W 28 min. goście przestrzelili minimalnie.  W 40 min. spotkania świetną okazję miał A. Mienik, ale w ostatniej chwili futbolówkę wybił obrońca Olimpii. Po przerwie do ataku ruszyli goście i mieli trzy dogodne sytuacje. Do 60 min. zaznaczyła się przewaga luzinian.  
Gospodarze wypracowali trzy sytuacje i zamienili je na bramki w tym jedną zdobyli z rzutu karnego.
Skład KTS-K GOSRiT Luzino: Katzor-Mienik Dawid, Leyk, Białobrodzki, Żółtowski-Rutkowski (Klas), Dąbrowski, Mienik Darek (Wenta), Graczyk-Semak (Czaja), Mienik Adrian (Szymański)

Najlepsi w turnieju
KTS-K GOSRiT rocznik 2005/2006 zajął pierwsze miejsce w turnieju w Wejherowie. To bardzo udany występ zawodników w ostatnim turnieju JE2 tej jesieni. Warty odnotowania jest fakt, że zespół nie stracił ani jednej bramki oraz brawa dla Jakuba Karczewskiego i Igora Klebba. W pierwszym meczu pokonali Jedynkę Reda 2:0, następnie drugi zespół z Redy 3:0 po klasycznym hat-tricku Kamila Gruba. Trzecie spotkanie z Orkanem Rumia również wygrali 3:0. Czwarty mecz na deser z Błękitnymi 2:0, a bramki strzelają Marek Muller i Kamia Gruba.
Skład GOSRiT: Karczewski, Klebba, Kożyczkowski Kamil, Kożyczkowski Kacper, Szmuda, Socha, Muller Maciej i Marek, Gruba, Wiśniewski, Gordziej, Pieńkowski, Hewelt, Rohraff, Potrykus, Ptach.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.