KRZYSZTOF HILDEBRANDT KANDYDUJE NA PREZYDENTA

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt ogłosił, że będzie ponownie ubiegał się o ten zaszczytny urząd. Poinformował o tym  podczas spotkania oficjalnie inaugurującego kampanię wyborczą Ruchu Społecznego „Wolę Wejherowo”.

Krzysztof Hildebrandt jest zdecydowanym faworytem jesiennych wyborów na Prezydenta Wejherowa. Podczas spotkania 8 października zaprezentowali się też kandydaci „Wolę Wejherowo” do Rady Miasta Wejherowa. To zarówno doświadczeni samorządowcy, pełniący już obowiązki radnych, jak i sporo nowych osób. To najsilniejszy komitet wyborczy w Wejherowie.
Prezydent Hildebrandt, który przewodniczy temu ruchowi społecznemu, oraz kandydaci na radnych przedstawili program „Wolę Wejherowo”. Jego główne punkty to: AKTYWNI MIESZKAŃCY,  NOWE INWESTYCJE, NOWOCZESNA SZKOŁA,  KOMFORT ŻYCIA, FUNDUSZE EUROPEJSKIE.
Szczegółowo rozbudowany program zawiera konkrety, o których można przeczytać na www.wolewejherowo.pl, zaś szerszą relację z wczorajszego spotkania przedstawimy w kolejnym wydaniu „Pulsu Wejherowa”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.