Trudny mecz

W dramatycznych okolicznościach swoje kolejne ligowe punkty zdobyli zawodnicy KTS-K GOSRiT Luzino, którzy wygrali w Dzierzgoniu z miejscowym Powiślem 2:1. Bramki dla Luzinian zdobyli: Grzegorz Semak i Maksym Graczyk.

W 24 minucie przewaga GOSRiT-u przyniosła im gola. W tej sytuacji znakomite podanie grającego świetne zawody, Rutkowskiego, na gola zamienił strzałem z głowy , Grzegorz Semak. Po tym golu nadal przewagę mieli luzińscy piłkarze, ale brakowało skuteczności pod bramką Powiśla.
Nieszczęście zaczęło się od kontuzji Politowskiego, który nie podnosił się z murawy. Na tę sytuację nie zareagował sędzia główny, a gospodarze doprowadzili do wyrównania.
Na przerwę schodziliśmy przy stanie 1:1, bez Politowskiego, za którego wszedł Bogucki.
W drugiej części jedna z kontr przyniosła nam drugiego gola, którego strzelił Graczyk.
W 75 minucie kontuzjowany został kolejny filar drużyny, Semak i do końca meczu GOSRiT musiał sobie radzić w młodzieżowym składzie. Ostatnim akcentem meczu była w 96 minucie czerwona kartka dla Boguckiego, która nie zmieniła już wyniku spotkania.
KTS-K GOSRiT Luzino: Katzor- Mienik Dawid, Politowski ( 43 Bogucki), Białobrodzki, Benke Jonasz – Rutkowski, Semak ( 75 Klas) Dąbrowski, Mienik Dariusz – Szymański, Graczyk

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.