Pomorski Biznesplan

22 września rozpoczął się  X Konkurs Pomorski Biznesplan. Pierwszy etap nie wymaga  jeszcze  gotowego biznes planu – wystarczy, że zainteresowane osoby w kilku zdaniach scharakteryzują swój pomysł na biznes.
Potem trzeba przesłać arkusz zgłoszeniowy wraz z akceptacją regulaminu na adres: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa, ul. Bryg. Pancernej WP 28, 84-200 Wejherowo, w terminie do 24 października 2014 r. Wszystkie informacje dostępne są na stronie:
www.izba.tkchopin.pl                                           
– Na tym etapie konkursu liczy się przede wszystkim pomysł – podkreśla Leszek Glaza z Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej, pomysłodawca konkursu. – Do konkursu może przystąpić każdy, kto  ma pomysł na założenie firmy lub rozwój istniejącego już małego przedsiębiorstwa na terenie województwa pomorskiego.
W kolejnym etapie, między 29 października a 28 listopada wymaga się od uczestników przygotowania  biznesplanu i zaprezentowania swojego projektu. W tym celu odbędą się też szkolenia przy współpracy Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni.
W trzecim etapie, w dniach 3-9 grudnia br., komisja konkursowa wyłoni najlepsze pomysły, natomiast 11 grudnia odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom.
Na zwycięzców czekają nagrody zarówno pieniężne, jak i rzeczowe, a także cenne wsparcie i doradztwo ze strony US, PUP, ZUS w rozpoczęciu działalności gospodarczej.  Ważna jest także możliwość zdobycia inwestora wspierającego  realizację najciekawszych pomysłów.
Udział w konkursie to możliwość sprawdzenia realności swojego pomysłu i zdobycia wiedzy, która w niedalekiej przyszłości pozwoli  nam zaistnieć na pomorskim rynku. Pozwoli  zrealizować  plany  biznesowe, z odwagą pójść o krok dalej, co skłoni do założenia własnej firmy.
Znasz potrzeby lokalnego rynku, marzysz o własnej firmie? Pokaż, że twój pomysł jest najlepszy, zainteresuj komisję konkursową  swoją wizją projektu, a zwycięstwo pozwoli ci rozwinąć skrzydła w biznesie – zachęcają organizatorzy jubileuszowej edycji konkursu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.