Rowerowy Maj w Bolszewie

Zdrowo i ekologicznie

Uczniowie szkół podstawowych nr 1 i nr 2 w Bolszewie biorą udział w kampanii Rowerowy Maj 2026. To wyjątkowa inicjatywa promująca zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz ekologiczne formy transportu.

 

Każdego dnia dzieci docierają do szkoły na rowerach, hulajnogach czy rolkach, zbierając punkty dla siebie i swoich klas. Dla najaktywniejszych przewidziano atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Gminę Wejherowo.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...