Stypendia dla uczniów

Święto Szkoły Podstawowej nr 6

Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie im. Tadeusza Kościuszki obchodziła swoje święto. Z tej okazji w jej murach zgromadziła się społeczność szkolna oraz przyjaciele placówki, aby wspólnie uczcić pamięć patrona.

 

W uroczystości uczestniczyli zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz oraz sekretarz miasta Iwona Piastowska.
Zgodnie z tradycją najzdolniejszym uczniom przyznano stypendia imienia kapitana Antoniego Kasztelana. W tym roku uhonorowano trzynaścioro uczniów.
Stypendia wręczyli Bożena Kowalska, była wicedyrektor szkoły, zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz i dyrektor szkoły Piotr Litwin.
Święto szkoły uświetniły występy artystyczne przygotowane przez uczniów. Na scenie zaprezentowała się szkolna grupa teatralna Fuzja, chór szkolny oraz najmłodsi uczniowie, podkreślając wyjątkową i podniosłą atmosferę tego dnia.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...