Uczniowie „Szóstki” najlepsi w powiecie wejherowskim

Turniej o bezpiecznym ruchu drogowym

W powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2026 reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej w kategorii młodszej i starszej.

 

W drużynie młodszej znaleźli się: Magda Urbaniak, Daria Klanczkowska, Michał Chmielewski i Maciej Jarecki. Drużynę starszą tworzyły: Antonina Kierznikowicz, Anna Krampa i Natalia Urbaniak. Uczniowie z wejherowskiej „szóstki” zajęli także najwyższe miejsca w klasyfikacji indywidualnej. W grupie młodszej całe podium należało do reprezentantów SP nr 6: Macieja Jareckiego, Darii Klanczkowskiej i Michała Chmielewskiego. W grupie starszej Antonina Kierznikowicz zajęła drugie miejsce.
Wielkie gratulacje!
Obie zwycięskie drużyny przypieczętowały swój awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Cedrach Wielkich.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...