Otwarte mistrzostwa

Szachy w Bolszewie

W Bolszewie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Wejherowo w Szachach.

 

W turnieju szachów szybkich rywalizowało aż 150 zawodników z całego województwa, prezentując wysoki poziom. Gościem wydarzenia był arcymistrz szachowy Petro Golubka.
Najlepszym w rozgrywkach szachów szybkich w gminie okazał się Filip Koszałka – mieszkaniec Gowina.
W szachach błyskawicznych, podczas których przy szachownicach zasiadło blisko 50 zawodników najlepszy w gminie okazał się Włodzimierz Kapica – mieszkaniec Gościcina.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...