Nocny Maraton Filmowy

Skandalista. Wizjoner. Filmowy geniusz. Po prostu PEDRO ALMODÓVAR. Multikino w Rumi zaprasza na noc filmową z trzema rewelacyjnymi obrazami tego wybitnego reżysera: „Przerwane objęcia”, „Zwiąż mnie” i „Skóra, w której żyję”. Wszystko to już w piątek 16 września po 22.00, podczas maratonu „Gorące kino Pedro Almodóvara”.

MULTIKINO w Rumi, mieszczące się w Galerii Rumia przy ul. Sobieskiego (róg Sabata) zaprasza wszystkich fanów tego nietuzinkowego twórcy na maraton jego filmów. Obejrzymy znakomicie przyjętą na festiwalach premierę „Skóra, w której żyję”, poprzednie dzieło reżysera, „Przerwane objęcia” oraz uchodzący za kultowy obraz z 1989 roku „Zwiąż mnie” z Antonio Banderasem w roli głównej.
Warto zaznaczyć, że ten film był ostatnim wspólnym przedsięwzięciem dwóch hiszpańskich artystów: Almodóvara i Banderasa, przed wielką hollywoodzką karierą aktora. Ostatnim przedsięwzięciem – oczywiście aż do realizacji „Skóry…”

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW
Dla naszych Czytelników mamy cztery pojedyncze zaproszenia na maraton. Aby je otrzymać, wystarczy zadzwonić do nas i odpowiedzieć na pytanie:
Z jakiego kraju pochodzi Pedro Almodovar?
Odpowiedź można znaleźć w informacjach, zamieszczonych na tej stronie gazety.
Prosimy dzwonić w piątek 9 września (na tydzień przez maratonem) o godz. 10.00 na numer telefonu: 606-101-502.
Bilety otrzymają cztery osoby, które się do nas dodzwonią jako pierwsze.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.