Fotografie z MTK

Stowarzyszenie Gmin Małe Trójmiasto Kaszubskie, Prezydent Wejherowa, Burmistrz Redy, Burmistrz Rumi ogłosili konkurs fotograficzny „Małe Trójmiasto Kaszubskie – 10 lat w Unii Europejskiej”. Termin nadsyłania prac został przedłużony do 29 sierpnia br.

– Celem konkursu jest pokazanie zmian, które nastąpiły w Wejherowie, Redzie i Rumi w okresie ostatnich 10 lat po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej – mówi Jacek Thiel z UM w Wejherowie. – Chodzi o pokazanie przemian społecznych, ukazanie architektury nowych obiektów, zrewitalizowanych miejsc, piękna przyrody oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zachęcam do udziału w konkursie tym bardziej, że tego lata dopisuje pogoda i możemy pokusić się o atrakcyjne fotki, które wykorzystamy w promocji naszych miast.
Na uczestników czekają nagrody pieniężne (500, 300 i 200 zł), a prace konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach: Wejherowo, Reda i Rumia – 10 lat w Unii Europejskiej
Konkurs skierowany jest do wszystkich dorosłych amatorów fotografii, mieszkających na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego, cyli w Redzie, Rumi lub Wejherowie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.