Lato z piłką

Na boiskach przy Zespole Szkół nr 3 i przy ul. Partyzantów w Wejherowie odbywały się mecze piłki nożnej dla dzieci i młodzieży ze szkół gimnazjalnych. W akcji „Lato z piłką 2014”, uczestniczyło 160 młodych piłkarzy.

W zajęciach sportowych uczestniczyły cztery drużyny, czyli około 40 osób. Zwyciężyła drużyna „Kostaryka”. Na boisku „Jamajka” przy ul. Partyzantów odbywały się zajęcia z piłki nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych. Dzieci były podzielone na dwie kategorie wiekowe: klasy III-IV oraz klasy V-VI, który rywalizowały na boisku.

W kategorii młodszej wygrała drużyna „Błękitni”. W kategorii starszej bezkonkurencyjna okazała się drużyna „Chelsea”. W jednym z grających zespołów („Gwiazdy”), grały nawet dwie dziewczyny Amanda i Roksana.
Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy dyplomy, które wręczał zastępca prezydenta Wejherowa Bogdan Tokłowicz oraz Jacek Thiel, zastępca kierownika Wydziału Kultury, Spraw Społecznych, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Wejherowie.

Akcja „Lato z piłką 2014” , która była okazją do wspaniałej wakacyjnej zabawy i dużych emocji, została zorganizowana przez prezydenta Wejherowa oraz Wejherowskie Centrum Kultury we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym w Wejherowie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.