Maraton Zumby już w sobotę

„Aktywne soboty w wejherowskim parku” to wspólna akcja miasta Wejherowo i fitness klubu Tiger Gym Wejherowo. Co tydzień w parku  odbywają się treningi i ćwiczenia pod kierunkiem instruktora, natomiast w najbliższą sobotę 19 lipca odbędzie się I Maraton Zumby.

To prawdziwa gratka dla miłośników tego sportu oraz mieszkańców i turystów, którzy chcą spróbować swoich sił w tym wyjątkowym tanecznym treningu. Maraton odbędzie się w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego w Wejherowie na dolnym tarasie. Start o godz. 10.00 przy małej scenie letniej. Wstęp wolny!
Uczestnicy maratonu Zumby przez dwie godziny będą tańczyć, ćwiczyć i bawić się pod okiem profesjonalnych instruktorów z klubu Tiger Gym Wejherowo. – Zachęcam mieszkańców Wejherowa do włączenia się w tą wyjątkową imprezę i aktywnego spędzanie wolnego czasu w naszym mieście – mówi Jacek Thiel, szef promocji Urzędu Miejskiego w Wejherowie.
– Mamy nadzieję, że pierwszy maraton Zumby przyciągnie do parku tłum osób lubiących spędzać sobotnie poranki na sportowo – dodaje Aleksandra Szlaga, instruktorka Tiger Gym Wejherowo.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.