Wyśpiewali Złoty Dyplom

Kolejny sukces chóru Camerata Musicale

Chór mieszany Camerata Musicale zdobył Złoty Dyplom na Ogólnopolskim Forum Chóralistyki „Wrocław Miasto Muzyki 2025”.

 

W gronie zespołów śpiewaczych z całej Polski, uczestniczących pod koniec października br. w Forum Chóralistyki we Wrocławiu, znalazł się wejherowski chór kierowany przez dr Aleksandrę Janus.
Celem konkursu było popularyzowanie chóralistyki i wspieranie amatorskich zespołów. Przypomnijmy, że siedzibą chóru Camerata Musicale jest Filharmonia Kaszubska w Wejherowie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...