Ostre strzelania Gryfa

Piłka nożna. IV liga

Na Wzgórzu Wolności piłkarze Gryfa Wejherowo przeprowadzili seans ostrego strzelania. Pokonali Bytovię Bytów 6-0 (2-0).

Przyjezdni ani na moment nie zagrozili i nie tworzyli sytuacji bramkowej na swoją korzyść. Takim okazałym zwycięstwem, nasza piłkarska ekipa zakończyła rozgrywki w tym sezonie na własnym obiekcie.
Bramki dla naszej drużyny strzelili: D. Rogacki, S. Łukasiewicz, M. Gułajski, J. Kwidziński, F. Kątny, J. Maszota.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...